FELSEFEMİZ

Cildinizdeki dönüşüm başlasın, kusursuz cilde adım adım…

felsefe-gorsel

Renovasy felsefesi, genç görünmeye, sağlıklı kalmaya ve mutlu olmaya dayalıdır. Bunlar  her zaman her kişinin sahip olmak istediği en önemli hedeflerdir.

On dokuz yıldır  devam eden meslek hayatımda her cilde ayrı yaklaşmak ve cilde özel protokoller ile sorunlarını gidermek gerektiğini gördüm. Biliyorum ki cildin durumu, iyi bir cilt bakım kürü ve doğru beslenme ile bağlantılı olduğu kadar kişinin hormonal ve psikolojik durumu ile de birebir ilgilidir.

Titiz çalışmalar sonucu  Lentate Sel Suveso’da üretimini gerçekleştirdiğimiz Renovasy ürünlerinin temeli Biopeptidler’in yani Büyüme Faktörleri’nin varlığına dayanmaktadır. Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi’nin (bio-COS‘un) bir diğer püf noktası ise kişiye özel, etkin ve güvenilir bir tedavi olmasıdır.

Neden Büyüme Faktörleri?

Büyüme faktörlerinin cildimizdeki en önemli görevi, yara tamirinin yanı sıra, cildin temel hücrelerinin ve dokularının üretimini sağlamasıdır.

Özellikle yaşlanma sürecinde yok olan dokuyu yerine getirmede etkili olan büyüme faktörleri yeni hücrelerin oluşumunu tetikler. Aynı zamanda ciltte zamanla azalan kolajen, hyalüronik asit, elastin fibriller gibi cildin yapıtaşı maddelerinin yeniden üretimine de yardımcı olur. Topikal uygulanan büyüme faktörleri başlıca dermiste fibroblastların ve keratinositlerin çoğalmasını hızlandırır ve böylece dermal rejenerasyon sağlar.  Cilt rejenerasyonu ile cildin yaşlanma sürecinde  kaybettiği maddeler yerine getirilir. Bu sebeple son yıllarda anti-aging bakımların en önemli ve yararlı teknolojk yaklaşımı bize büyüme faktörlerini işaret etmektedir.

Renovasy ürünlerinin içindeki büyüme faktörleri nano-kapsülasyon teknolojisi ile üretilmektedir. Nano-kapsüller içlerinde hapsedilmiş olan büyüme faktörlerini derinin kalkan görevi yapan en üst tabakasında hücrelerin arasından alt tabakalara ulaşmasını sağlar. Böylece problemin kalbine dek inmek mümkün olur.

Kırışıklıklar ve pürüzlerden sıkıldınız mı? Sarkmış ve güneşten hasar görmüş cildinizden kurtulmaya hazır mısınız? Artık bununla ilgili elinizde güçlü bir  savaşan var; Renovasybio-COS ve Renovasy Cilt Bakım Ürünleri. Siz yine yaşınıza göre davranabilirsiniz; ama cildiniz, hücreleriniz ve ruhunuz yaşınızı yansıtmak zorunda değil. Sadece 4-6 haftada Renovasy dokunuşuyla değişimi görebilirsiniz ve garanti ediyorum ki hem fiziksel olarak daha iyi görünecek hem de duygusal olarak daha iyi hissedeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s